Що таке діджей сет?

У минулому стадіони і гігантські арени були в основному зарезервовані для рок-груп, реперів, оркестрів і популярних виконавців. Проте після недовгого часу популярність електронної музики і ді-джеї знайшли спосіб стати частиною цих сцен, отримавши повагу і увагу, які більшість великих груп і художників отримували протягом десятиліть.

У міру зростання електронної музики мільйони шанувальників по всьому світу вирушили до місцевих нічних клубів, фестивалів та арен, щоб послухати своїх улюблених ді-джеїв. Однак, якщо ви новачок на сцені електронного музичного танцю, можливо, існують деякі терміни, які можуть вас збентежити, наприклад, коли у флаєрів є слова «Live Set» або «DJ Set». Що вони означають, і в чому їх різниця?

Визначення DJ’ing означає змішування треків один за іншим гармонійно і плавно, щоб створити довгий набір музики, метою якої є розвага аудиторії. Що і робить в основному DJ? Відтворення пісень з компакт-диска, вінілу або комп’ютера з плавними переходами і їх змішуванням.

Що таке Live Set?

Коли ви відвідуєте концерти в прямому ефірі, ви точно знаєте, чого очікувати. Ви очікуєте побачити групу з інструментами в руці, які грають свою музику на сцені. Коли ді-джей грає живу імпровізацію, він не просто діджеїрует і мікшує треки, він активно створює нову музику «на льоту», використовуючи комбінацію програмного і апаратного забезпечення, яка варіюється від акту до дії. Деякі живі виступи можуть включати в себе реальні інструменти, включаючи:

• гітари; • барабани; • ріжки; • струнні інструменти, такі як скрипка.

Живий набір зазвичай виконується для EDM (Electronic Dance Music) і включає в себе різні техніки і обладнання.

Ми можемо сказати, що ді-джей виробляє свою власну музику за допомогою ефектів, барабанних паличок, програмного забезпечення, такого як Ableton, який дозволяє вам кидати петлі і синхронізувати все з фіксованим темпом.

Це особливий талант, і не всі ді-джеї можуть виступати в даному напрямку. Уявіть собі стенд DJ з чотирма великими CD-плеєрами, ноутбуком, двома програвачами і процесорами ефектів. Однак, талановиті діджеї використовують кожне обладнання, щоб створити захоплюючу гармонійну суміш. Коротше кажучи, вони додають «живі» елементи в свій набір.

Live Set також може бути більш складним, ніж набір ді-джеїв, оскільки для цього потрібні додаткові навички. Наприклад, використання інструментів, синтез або програмне забезпечення в реальному часі. На додаток до тренувань і досвіду, гра в живу на сцені перед натовпом більш вимоглива до художника, як фізично, так і розумово.

Те, що ви чуєте на іншому кінці, це те, чого ви ніколи не робили раніше, але змушуєте вас танцювати всю ніч!

Що таке DJ Set?

Під час виступу ді-джей грає і змішує попередньо записану музику, будь то цифрова або вінілова. Треки, які він або вона грає, можуть включати в себе його власну роботу і, швидше за все, будуть включати в себе треки інших артистів, якщо вони музично сумісні з відтворенням звуку і загального набору. Справжній ді-джей — це селектор треків з неймовірною здатністю створювати подорож, об’єднуючи і змішуючи доріжки унікальним і свіжим способом, подаючи реакцію натовпу як вирішальну точку для кожного з його виборів.

Кількість ді-джеїв набагато перевершує живі виступи, просто тому, що більшість артистів не класично навчені, не навчилися приймати живі музичні процеси в своїх виступах або просто не хочуть цього робити. Більш ніж імовірно, що ваш місцевий клуб або бар-діджей просто грає в живу музику, змішуючи попередньо записані треки і засновуючи свій вибір на настрої і реакції натовпу.

Таким чином, термін «DJ Set» відноситься до мікшування попередньо записаних треків на програвачах компакт-дисків або комп’ютерному програмному забезпеченні без будь-яких інших зовнішніх джерел.

По суті, немає ніякої різниці в якості музики між DJ Set і Live Set. За визначенням Live Set просто включає в себе живі елементи виробництва музики під час виконання. Незалежно від того, відвідуєте ви Live Set або DJ Set, одне можна сказати напевно, що художник повинен залучити аудиторію на шляху до ретельно продуманим вибором музики, незалежно від того, чи грав він в живу чи ні. Тепер, в наступний раз, коли ви побачите рекламне оголошення «DJ Set» або «Live Set», ви будете знати, що це означає.

Якщо вас цікавить не тільки термінологія і поняття ді-джеінга, тоді ласкаво просимо в інтернет-магазин KumCenter. У нас ви знайдете все необхідне обладнання для реалізації своєї музичної діяльності.

Купити DJ-обладнання ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо нашим клієнтам комфортабельне обслуговування, гнучку і зручну систему оплати, а також бонусну програму для постійних клієнтів. Ми забезпечимо своєчасну доставку в будь-який регіон України. Замовляючи товар у нас ви купуєте не тільки якісне обладнання, а й надійного партнера на українському ринку музичного, а також світлового обладнання.

Или поделитесь новостью с друзьями!

Похожие статьи

Комментирование закрыто.